Перейти до основного вмісту

Екологічно безпечні органічні добрива придатні для будь-яких видів рослин та на будь-яких ґрунтах

Пройшли успішне випробування екологічно безпечні органічні добрива, що виробляє одне з підприємств ЗОСППР "Потенціал".

За сприяння Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", органічні гранульовані добрива були застосовані на сільгоспугіддях Черкащини, у Ставщанському районі, під керівництвом кандидата технічних наук Юрія Леонідовича Пасічника. За висновками науковця, підживлення дало чудові результати. Добрива термічно оброблено та гранульоване, виготовлене на основі курячого посліду. А отже є екологічно безпечним. Швидко та ефективно відновлює ґрунт та піднімає кількість та якість врожаїв.
"Гранульований послід, - зауважує науковець, - є комплексним органічним добривом з повним набором макро і мікроелементів. Добриво універсальне, воно може бути використано для будь-яких видів рослин і на будь-яких ґрунтах. З усіх видів органічних добрив гранульований пташиний послід є найбільш цінним. Поживні речовини в ньому знаходяться в оптимальному для рослин і ґрунтової мікрофлори поєднанні, швидко розчиняються у воді, легко засвоюються".
Добриво було розроблене та застосовано у виробництво запорізьким підприємством, що має багаторічний досвід. Якість його продукції підтверджена висновками та рекомендаціями Уманського національного університету садівництва та Заполрізької філії ДУ "Держгрунтохорона".Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Рада підприємців: наше завдання – щоб працювала економіка, належно діяли підприємства регіону

Низку суперечних аспектів щодо детінізації ринку праці, а також законодавчих змін в електроенергетичній галузі обговорювали учасники розширеного засідання Регіональної ради підприємців та ради підприємців ЗОСППР "Потенціал", що відбулось сьогодні, 5 грудня, в облдержадміністрації за участю директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Оксани Матвіїшиної.

Відтермінувати нововведення на енергоринку пропонують підприємці

На цьому наполягали учасники засідання регіональної ради підприємців під час обговорення законодавчих змін в електроенергетичній галузі.

Інженерний центр "ТЕПЛОСТАР"

Звертаємо Вашу увагу, що ПП "КРАУФСТРОЙМАРКЕТ" у складі групи Компаній Інженерного центру "ТЕПЛОСТАР" лідирує у Запоріжжі та області з впровадження енергоефективних інженерних систем і матеріалів.