Перейти до основного вмісту

Екологічно безпечні органічні добрива придатні для будь-яких видів рослин та на будь-яких ґрунтах

Пройшли успішне випробування екологічно безпечні органічні добрива, що виробляє одне з підприємств ЗОСППР "Потенціал".

За сприяння Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", органічні гранульовані добрива були застосовані на сільгоспугіддях Черкащини, у Ставщанському районі, під керівництвом кандидата технічних наук Юрія Леонідовича Пасічника. За висновками науковця, підживлення дало чудові результати. Добрива термічно оброблено та гранульоване, виготовлене на основі курячого посліду. А отже є екологічно безпечним. Швидко та ефективно відновлює ґрунт та піднімає кількість та якість врожаїв.
"Гранульований послід, - зауважує науковець, - є комплексним органічним добривом з повним набором макро і мікроелементів. Добриво універсальне, воно може бути використано для будь-яких видів рослин і на будь-яких ґрунтах. З усіх видів органічних добрив гранульований пташиний послід є найбільш цінним. Поживні речовини в ньому знаходяться в оптимальному для рослин і ґрунтової мікрофлори поєднанні, швидко розчиняються у воді, легко засвоюються".
Добриво було розроблене та застосовано у виробництво запорізьким підприємством, що має багаторічний досвід. Якість його продукції підтверджена висновками та рекомендаціями Уманського національного університету садівництва та Заполрізької філії ДУ "Держгрунтохорона".Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Слава захисника України!

14 жовтня - християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, що з козацьких часів в Україні було Днем захисників Батьківщини.

Громадам – підтримка роботодавців

З метою надання інформаційно-консультативної допомоги роботодавців-аграріям – вчора, 9 жовтня, відбулася робоча поїздка, організована Запорізькою обласною федерацією роботодавців спільно з Департаментом АПК Запорізької ОДА та ГУ Держпраці України в Запорізькій області.

InCo Forum-2018 презентував інвестиційні проекти ОТГ

Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" взяв участь у Третьому міжнародному форумі інтеграції та кооперації InCo Forum-2018, що тривав впродовж трьох днів, з 11 по 13 жовтня, у виставковій залі "Козак-Палац".